Zacznij wakacje nad polskim morzem

Zacznij wakacje nad polskim morzem, rozkoszując się morską bryzą i świeżym powietrzem pełnym jodu, nieskażonym smogiem i zanieczyszczeniami wielkiego miasta. Jeśli szukasz miejsca na rodzinny wypoczynek w spokojnej atmosferze, to najlepszym wyborem będą wakacje krynica morska. To niewielkie miasteczko jest położone pośród lasów i wody, na samym krańcu Mierzei Wiślanej, przy samej granicy z Rosją. Wielkim plusem wakacji w Krynicy Morskiej jest doskonałe powietrze, które sprawia, że to miasteczko oferuje szeroką gamę hoteli, pensjonatów i sanatoriów.

Można tam znaleźć doskonałe jedzenie i wybór zabiegów medycznych i leczniczych. To wszystko sprawia, że Krynica Morska jest popularnym celem wypoczynku przez cały rok. Na pewno jednym z wielkich plusów położenia Krynicy Morskiej jest bliskość Trójmiasto. Oferuje ono średniowieczne zabytki, nowoczesne teatry i kina i wiele innych atrakcji dla całej rodziny. Wolne kwatery krynica morska jest wyjątkowo piękne, można to zaobserwować podczas spacerów po piaszczystych plażach. Z drugiej strony Krynica Morska otoczona jest Zalewem Wiślanym.

Można na  nim uprawiać sporty wodne, takie jak windsurfing, czy kitesurfing. Będąc na wakacjach w Krynicy Morskiej w sezonie letnim możemy trafić także na szeroką ofertę kulturalną, bardzo często organizowane są koncerty najpopularniejszych polskich zespołów i pokazy filmów na świeżym powietrzu. Także miłośnicy dobrego jedzenia znajdą coś dla siebie, a szczególnie godne polecenia są pyszne ryby złowione przez lokalnych rybaków.

Może Ci się również spodoba